Daily Music Schedule

Friday

Main Stage

3:00pm – 6:00pm
Battle of the Bands

6:30pm – 8:00pm
Tom Hughes & The Groove

9:00pm – 11:00pm
Distroyer – KISS Tribute

Brews Stage

3:00pm – 5:30pm
Mikes on Fire

6:00pm – 8:00pm
Photogenics

8:30pm – 11:00pm
The Lonestars

Family Stage

12:30pm – 1:00pm
K9 Central Dog Agility Performance Team

1:15pm – 1:30pm
Aspire Acrobatics and Circus Art

2:00pm – 2:30pm
Children’s Entertainer Charlie Kert

3:00pm – 3:15pm
Spotlight Dance Works

3:30pm – 4:00pm
K9 Central Dog Agility Performance Team

4:15pm
Cheer Strong Cheerleading

4:30pm – 4:45pm
Eclipse Performing Arts Baton Show

5:00pm – 5:30pm
Children’s Entertainer Charlie Kert

6:00pm – 7:00pm
K9 Central Dog Agility Performance Team

7:30pm – 7:45pm
Hummingbird Dancers

Saturday

Main Stage

12:00pm – 1:30pm
Country Spice

2:00pm – 3:30pm
Recovery Mode

4:00pm – 6:00pm
Big Johnny Blue

6:30pm – 8:30pm
Charles Street Band

9:00pm – 11:00pm
Just Heart

Brews Stage

12:00pm – 2:00pm
Daniel Greer

2:30pm – 4:30pm
Darren Bailey

5:00pm – 7:30pm
Ugly Horse

8:00pm – 10:30pm
Sarah Fazackerley

Family Stage

12:15pm
Ultimate Canadian Athletics Cheerleading

12:30pm – 12:45pm
Aspire Acrobatics and Circus Art

1:00pm – 1:15pm
Theatre Dance Academy

1:30pm – 2:00pm
The Twisted Ones – Balloon magic by Debbie Stevens

2:30pm – 2:45pm
PKS Dance Elite

3:00pm – 3:15pm
Eclipse Performing Arts Baton Show

3:30pm – 3:45pm
Comedy Improv with Stephanie Herrera and Adam Wilkinson

4:00pm – 4:15pm
Aspire Acrobatics and Circus Art

4:30pm – 4:45pm
Precision Dance Company

5:00pm – 5:30pm
The Twisted Ones – Balloon magic by Debbie Stevens

6:00pm – 6:15pm
Afro-Caribbean Dance by Riddim Fitness

6:30pm – 6:45pm
Comedy Improv with Stephanie Herrera and Adam Wilkinson

7:00pm – 7:15pm
TJ’s Dance Troop

7:30pm – 7:45pm
PKS Dance Elite

Sunday

Main Stage

12:30pm – 2:30pm
BBQ Boys

3:00pm – 5:00pm
Solid

5:30pm – 7:30pm
Free With Admission

Brews Stage

12:30pm – 4:30pm
Bluegrass Sunday

5:00pm – 7:00pm
Mathew Edmondson

Family Stage

12:10pm – 12:15pm
Cheer Strong Cheerleaders

12:15pm – 12:45pm
Soper Creek Wildlife Rescue

12:45pm – 1:00pm
PKS Dance Elite

1:15pm – 1:25pm
Diabolo YoYo performance by Mason Lee

1:30pm – 1:45pm
Theatre Dance Academy

2:00pm – 2:30pm
Children’s Entertainer James Funnyhat

3:00pm – 3:15pm
Spotlight Dance Works

3:30pm – 4:00pm
Magician Kyle Livingston

4:30pm – 4:45pm
Theatre Dance Academy

5:00pm – 5:30pm
Children’s Entertainer James Funnyhat

6:00pm – 6:15pm
Eclipse Performing Arts Baton Show

6:30pm – 7:00pm
Magician Kyle Livingston

7:30pm – 7:45pm
TJ’s Dance Troop